Wednesday, November 19, 2014

Grey & Burgundy

Kombinimi gri me vishnje eshte opsion mjaft i favorshem per te ardhe ne nje dite te zymte pak me e qeshur dhe me nje tonalitet me te ngrohte. Nje bluze serish me golfin e ngrire por kesaj here e sperkatur me temina vjen ne ngjyren burgundi e kombinuar mjaft mire me syzet Valentino te ketij sezoni dhe keto vishnje e erret. Vishnja me grine thuajse konkuron cameli, thashe thuajseee. Serish pointed loafers per te thene qe keto kepuce maskuline mos hezitoni ti vishni edhe me fundet e fryre aq femerore. Eshte nje miksim qe duhet provuar.1 comment:

  1. Pikerisht kur bluza ime burgundy po priste rradhen te shfaqej kete sezon, ti erdhe me kete postim dhe me bere te vishem thuajse njelloj :)
    Faleminderit.
    Syzet me pelqejne ne menyre te vecante.
    Well done Estela.

    ReplyDelete

Total Pageviews