Tuesday, November 18, 2014

Camel Culottes & Grey Sweater

Ndihem sikur jam zhytur thelle kombinim gri me camel,me duket sikur me kane perfshire kaq keq keto 2 ngjyra bashke sa thuajse ma kane kenduar kengen per kete sezon.
E duket se eshte e kote te mundohem t'u bej bisht pasi serish gjendem para faktit qe keto ngjyra rrine perfekt me njera tjetren e zgjedhin ne menyre te pashmangshme vetem njera tjetren.
Gati gati une jam inekzistente sepse ato vendosin per mua ,e mua me mbetet vetem te bej rolin e te paditures e te loz me to.
Nuk e di a ju ka intriguar dhe ju ky kombinim ,apo ende mbetet ne TO DO LIST
Kesaj rradhe vijne me kilotat e lekures dhe nje pulover leshi po nga ato si batanije qe s'ka dimer ta pershkoje:) me version sportiv apo pak me elegant mendoj se kombinimi do qendroje ne ne top list edhe per shume kohe :)

Photos:Courtesy of Soela Zani
2 comments:

  1. gri camel 2ngjyrat me in. Po kulotat noooooo...snuk fare si trend

    ReplyDelete

Total Pageviews