Monday, September 24, 2012

1-st Birthday Party

Kush ka femije me kupton fare mire qe pervec ndjesise se krenarise dhe lumturise qe ke prane krijese tende ,ekziston dhe nje ndjenje frike apo keqardhje kur te kujtojne qe Nje vit kaloi...
Nuk e di Termeti i vogel mbushi nje vjec dhe sesi me duket...akoma s'me besohet qe Termeti im u be nje vjec.
Nderkohe mama organizoi nje party te vogel me mamasitas me bebushe,ku s'merrej vesh ku fillonte sfilata e te medhajave e ku mbaronte sfilata e pasardheseve te kurores.
Enjoy pasi eshte posti me me shume foto Ever :)ddd


10 comments:

 1. Party paska dale bukur :))))) Estel floket ne kete model jane high class, shuuuuuume model i fisem:-)

  ReplyDelete
 2. Sfilate mamash??
  Modelesh thuaj me mire:-)
  Ndjesi fantastike e rrethuar nga ju!

  ReplyDelete
 3. Keqardhje?!!!!
  Boh, nese do te shihja keto fotot s'do te me vinte aspak keq per faktin qe kaloi 1 vit, pasi duket sikur Mamastelita dhe Mamaesterita kane vajtur ne 1 vit trajtim zbukurimi. Persa i perket mamave te tjere qe shoh perreth s'dua t'ju heq aspak meritat mbi bukurine, madje dua ti komplimentoj edhe ato, po ndoshta ngaqe njoh ju te dyja dhe jeni bere mama pak a shume ne te njejten kohe di si ishit para 1 viti dhe si jeni tani!!!
  Une s'di c'mund te them apo shtoj me shume se ajo c'ka shpreh fotoja e fundit e ketij posti......!!!!!

  ReplyDelete
 4. So So Sweet!


  ***** http://perfectskinwanted.blogspot.com/ *****

  ReplyDelete
 5. Rralle here me pelqejne kepucet e bardha por tek kjo veshje marin totalisht kuptim tjeter. Nje look shume i rafinuar, duke filluar nga modeli i flokeve old hollywood glam, bluzja me polka dots dhe kepucet klasike. Duket nje feste me te vertete e bukur dhe i uroj Termetit te vogel edhe 100 te tjera :)

  ReplyDelete
 6. Thoni c'te doni, por femrat shqipetare jane yll te bukura. te gjithe gocat te medha e te vogla shume cute. edhe ai djali i vogel shume king. Estela, e kuqja te shkon shume. ketu je veshur thjesht paster bukur :P love it
  edhe 100 U befte vogelushja jote. hugs Eni

  ReplyDelete
 7. It's going to be finish of mine day, but before finish I am reading this fantastic article to improve my experience.

  My website ... garden center signs
  my site > houston garden centers jobs

  ReplyDelete

Total Pageviews