Saturday, September 8, 2012

Alba if I was there with U

... e meqenese Fashion ka lidhje me Enderrimin,postimi i Albes me frymezoi te krijoj dhe une nje veshje si per Vogue Fashion's Night Out...

E meqe per Milano isha pak vone se kish mbaruar Festa,e dyqanet nuk me priten mua te rrinin hapur per disa poza,perdora vetem Night-in dhe perfundova me nje mikeshe po aq fashioniste me 2 gocat e saj te Taiwan-i.
Veshja ish really inappropriate per Taiwanin me karroca por une isha ne Vogue Fashion Night Out keshtu qe me ngeli vetem te shkrep pozat te pema :)

Enjoy it dhe enderroni :)
12 comments:

 1. E sigurte qe po te ishte ne Vogue fashion's night out do dukeshe shume bukur :)))))) Me pelqen shume veshja:-)))))keep going!

  ReplyDelete
 2. kemisha ne vecanti shume e bukur Stela. Mua veshja me duket shume mire per te Tajvani. Mos me thuaj qe gocat kane ndyshuar stil kur dalin darkave. Foto e fundit me kete vogelushen qenka yll. hugs Eni

  ReplyDelete
 3. Estel, If you were here I would just enjoy the dream with you!!!! Edhe pse po shijoj shume keto fotot e tua sikur une te isha aty!!!

  ReplyDelete
 4. Sorry to say but looking at this picture it seems you have crossed the invisible line which all girls dread to cross...
  Well I hope you enjoyed it till it lasted.
  You've lost it and with that all the male attention.

  ReplyDelete
  Replies
  1. what do you mean? i am sorry but i didn't understood anything,you didn't like the outfit?

   Delete
  2. Who are you? Why do u care?

   Delete
  3. Anonymous just like you.

   Delete
 5. Te zgjedhesh komplimentat per kete veshje pak veshtire, perfect!
  Na ilumino pak c'eshte pjesa e poshtme, fund??
  ..se vjen pak si pant!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Flm per koplimentat.Pantallona jane.

   Delete
  2. Anonymos on 9 September,probably didn`t like it cause of the title Alba If I was there with you.Saying-Lost the male attention thinking you chose Alba over Him.Thinking its he not she ;) as he stated the male attention failed.;)

   Delete
 6. its me above.You are here to get female affection anyway.

  ReplyDelete

Total Pageviews