Monday, September 10, 2012

Lady of the House9 comments:

 1. e adhuroj foton e trete....:D

  ReplyDelete
 2. perdet me shtuan kureshtjen... ja na trego dicka me shume mbi to... :)

  ajo telekomanda buze oxhakut e ben foton shume reale.

  ReplyDelete
 3. Asgje s'i eshte lene rastesise!!!! Me pelqen shume kombinimi i ngjyrave pastel me blune elektrike!!

  ReplyDelete
 4. Stela, kush e vesh gocen, ti apo vishet vete?? Eni

  ReplyDelete
  Replies
  1. per fotot ne fjale ja kam zgjedhur une,nderkohe ne jete eshte lufte e vazhdueshme :)

   Delete
  2. ketu eshte veshur shume bukur. ndersa ne jete nuk e di, kam shume qe nuk e shoh zemren e vogel, por ma merr mendja qe eshte lufte se ndajme te njejtin problem. Ndonje here mund edhe te na lere autobuzi i shkolles se nuk vendosim dot ca te veshim :) Eni

   Delete
 5. Fotot shume te bukura.

  ReplyDelete
 6. me plq shume ky looku, fotot shume te bukura, mund te tregoni diçka me shume se kush ju a ben keto foto :)

  ReplyDelete
 7. Tani qe po shof fotot me kujtohet qe rastesisht nje dite kam takuar gocen tende te madhen (te trendafili). Me kenaqiiii. Ishte shume e lirshme dhe e kendeshme dhe sigurisht e veshur shume bukur :)

  ReplyDelete

Total Pageviews