Friday, September 7, 2012

Milan, Vogue Fashion's Night Out

Pershendetje,

posti i sotem u mundesua nga mikesha ime me e mire Alba qe jeton ne Milano dhe qe ka sjelle keto foto nga Vogue Fashion's Night Out.

Qe thene shqip eshte Nata qe hap siparin e Javeve te Modes dhe qe organizohet kryesisht ne rruge dhe  dyqanet rrine hapur tere naten.Njerzit mund te bejne shopping dhe te fotografohen nderkohe qe sic mund ta shikoni shumica prej tyre duken sikur kane dale nga revistat e modes.

Enjoy IT!

Nderkohe mund te vizitoni dhe blogun e saj qe sjell keshilla te vlefshme per Interior Design and more

http://abdsign.blogspot.it/

Time to go back home!!!

5 comments:

 1. oooooooooo shume te bukura:)) na more mendjen me keto foto :))))))

  ReplyDelete
 2. Personalisht s'jam aspak e kenaqur me cilesine e fotove po thjesht deshiroja te transmetoja dhe percillja atmosferen qe ndihej ate nate. Ndoshta shume here ndjenjat jane me te rendesishme se imazhet?!!! Pastaj 1 imazh jo shume i qarte na jep mundesine te zbulojme universe imagjinare!!!!!

  ReplyDelete
 3. Atmosfera eshte arritur te percillet! Fotot ia kane arritur qellimit , s'me mbetet vec t'ju uroj shume sukses! :-)

  ReplyDelete
 4. Une mendoj se ke bere pune shume te mire Alba,por Top mbetet fustani i bardhe dhe kepucet e zeza me studs nga pas :)
  Looku jot shume femeror i pjekur me shije Vintage brenda.

  ReplyDelete
 5. Vajza ju falenderoj shume per komplimentat!!!!

  ReplyDelete

Total Pageviews