Monday, September 17, 2012

Family Felicity Fashion

E keni vene re qe F me e bukur edhe se ajo me diamonds e Fashion TV, ajo F-ja qe na mbush zemren e na e con peshe duket te jete perhere  Familja.
Mes rremujes se nje tavoline familjare ku bebat shtohen cdo vit dhe ky eshte Bekimi me i madh duket sikur cdo gje eshte ne harmoni dhe veshja me e bukur mbetet trokitja e gotave dhe te qeshurat e femijeve e shakate e te rriturve.
Mes kesaj atmosfere ju bej dhe ju Gezuar :)


6 comments:

 1. estela me ke lene pa fjle me kete veshjen, nuk e mbaj mend mire ka qene edhe dikur para shume viteve kjo mode, ato lloj syzesh, e kam pare gjyshen time me kete lloj stili kur ka qene e re ne foto (ka qene femer qe ka dalluar ne vlore ne ate kohe per moden ) dhe nuk e di me dha nje lloj emocioni:)))))) shume shume shume bukur

  ReplyDelete
 2. Fantastike... sa bukur!!! Shume bukur veshja edhe ndjesia qe te percjelle... qetesi shpirterore edhe lumturi.
  P.S Ku ndodhte ky restoranti? :)

  ReplyDelete
 3. In my opinion..:))).....ky eshte postimi me i bukur qe ke bere deri tani (fotot,look,tema,teksti)

  ReplyDelete
 4. Cdo gje ne harmoni, nga fotot origjinale tek veshja vintage dhe me e rendesishmja, mesazhi qe percjell :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lorna flm. Waiting forward to your next post.

   Delete

Total Pageviews