Thursday, September 20, 2012

London Fashion Week-Keti c Sala Photography

Besojeni ose Jo shqiptaret po bejne vertet namin.

Nese ndonjehere gjerat na duken "te medha" te paarritshme dhe ka gjithmone njerez qe na kujtojne qe s'kemi per t'ja dale mbane ajo qe do doja t'ju thoja eshte Mos i degjoni ndiqni endrrat dhe pasionet tuaja pasi nese ju besoni ne to mund te behen ...realitet.

Nese per secilin nga ne Javet e modes jane madje dhe te "dhimshme" ne televizor apo dhe ne site te ndryshme mode,e duken sikur po ndodhin ne nje bote paralele qe ne s'do prekim kurre atehere Jo mos e besoni as kete.
Ne mund ta prekim cdo enderr sic i ka prekur Keti e jetuar cdo veshje te sfilates se Simone Rocha-s me aparatin e saj.
Te lushmin duart Keti ...ne jemi AQ xheloze po aq xhelozeeeee.
Per gjithe ata qe kane pasion fotografine pune te tjera te Ketit mund t'i gjeni here4 comments:

 1. E dashur ESTELA, shume faleminderit per prezantimin. Ne fakt mua me ben te me skuqen pak faqet, por te falenderoj per mesazhin qe percjell:-))) Jam plotesisht dakord me ty, asnjehere nuk duhet hequr dore nga endrrat dhe pasionet, sepse ne to ne japim me te miren dhe maksimumin e potencialit tone :-)) I kam bere share ketij blogu dhe ne faqen time te fotografise, duke menduar qe mund te kete njerez qe ndajne te njejtin pasion me ty :-))

  Te pershendes perzemersisht,
  Keti

  ReplyDelete
 2. edhe une jam aq xheloze po aq xhelozeeeeeee sa sdi ca et them :))))))))
  te lumshin duart keti, great job:)))))))) pa lene pas dhe shijen e esteles qe gjithmone di cfare te sjelle ne postin e radhes:) Eri (the photographer)

  ReplyDelete
 3. Ua moj cupka, po une kisha lene gjithe ate mesazh falenderimi ketu ne blog mbreme :-)) Hemm do kem gabuar diku ne postim se nuk po e shoh verdalle :-)

  Po nejse, une dua te te falenderoj ty ERI per komentin, gjithashtu dhe Estelen per prezantimin, qe ne fakt mi skuqi pak faqet :-))) Por jam plotesisht dakord me mesazhin qe percjell shkrimi, endrrat dhe pasionet nuk duhen lene kurre pas dore, duhen perqafuar sa nuk eshte vone. Per me teper aty qendron dhe forca jone, pikerisht aty ne ofrojme me te miren tone :-))

  Ps. Estela i kam bere share blogut tend ne faqen time, duke menduar qe dhe aty do kete dashamires qe ndajne te njejten pasion si ty :-)))

  Ju pershendes,
  Keti

  ReplyDelete
 4. Ua moj cupka, po une kisha lene gjithe ate mesazh falenderimi ketu ne blog mbreme :-)) Hemm do kem gabuar diku ne postim se nuk po e shoh verdalle :-)

  Po nejse, une dua te te falenderoj ty ERI per komentin, gjithashtu dhe Estelen per prezantimin, qe ne fakt mi skuqi pak faqet :-))) Por jam plotesisht dakord me mesazhin qe percjell shkrimi, endrrat dhe pasionet nuk duhen lene kurre pas dore, duhen perqafuar sa nuk eshte vone. Per me teper aty qendron dhe forca jone, pikerisht aty ne ofrojme me te miren tone :-))

  Ps. Estela i kam bere share blogut tend ne faqen time, duke menduar qe dhe aty do kete dashamires qe ndajne te njejten pasion si ty :-)))

  Ju pershendes,
  Keti

  ReplyDelete

Total Pageviews