Wednesday, September 12, 2012

Courtesy of Soela Zani

Jam ne medyshje apo ne metreshje nese duhet te shkruaj per artin dhe mikpritjen e fotografes e per shijen e saj te mire ne arredimin me te embel e personal qe kam pare der me sot...nese duhet te shkruaj per Mullet dresses qe si trend i veres dhe pse kisha kohe qe e kisha blere duhej ta postoja ne menyre te hijshme e si duhet...apo nese duhet te shkruaj per gruan shtepiake qe s'duhet te humbase sharmin as kur gatuan per familjen e aq me teper kur pret Ate dhe kur vonohet.

Me thoni ju :)7 comments:

 1. Wow, you are looking very beautiful!!!

  ReplyDelete
 2. shume bukur :))))) fustani yyyyyyyyyyllllllllllll

  ReplyDelete
 3. Myyyyyyy gooooood...dhe nuk di per ke ta them me pare, you or the house:)S

  ReplyDelete
 4. Ne sado mend te jesh cdo postim qe ben e ke te perkryer!!! Shyqyr qe ke kaq dilema e ben gjera kaq te bukura pasi po te ishe pa medyshje cdo na shkruaje?!!!!

  ReplyDelete
 5. SUPER SSSSSSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!

  ReplyDelete
 6. I ke pershkruar te treja me se miri. Shtepia qenka e mrekullueshme, fustani me pelqen dhe ty te shkon shume dhe jam dakort qe ndonjehere te behen punet e shtepise edhe veshur bukur bukur :)e vetmja gje qe nuk bej dot une jane kepucet ne shtepi. e kam shtepise me parket:)hugs Eni

  ReplyDelete

Total Pageviews