Tuesday, March 5, 2013

Military or smth like that

Ne fakt cuditem dhe vete kur e shikoj qe ne garderoben time ka mbire dhe kjo ngjyre,edhe pse nuk e di sa do me besoni keto pantallona i kemi fotografuar 3 here dhe asnjehere sme binden ti postoj :)
Dhe jo se jam e bindur sot e te mendosh qe dhe shenjat e fatit thonin JO se dje psh s'kisha internet por prape ka nje arsye me te madhe qe po i postoj
Kot pra se jane te reja!
E ne fakt jo vetem pantallonat edhe canta dhe kepucet jane te reja.
Une per ngjyren ushtarake kam patur gjithnje rezervat e mia,madje me nje mikeshe timen e cila e preferon pafund kete ngjyre ne gjithe nuancat e mundshme nga kafja te jeshilja une gjithnje tallesha duke i thene nuk i kuptoj keto ngjyrat e tua te ka-kes... me falni per shprehjen.
E kur u bera mama me femije fillova te kuptoj aq me shume qe
KISHA TE DREJTE!

Me ndjeni se nuk e fillova mire javen po gjithsesi ndoshta Ai muhabeti na sjell fat
Jave te mbare te gjithave!


17 comments:

 1. E pse me duken si gri pantallonat mua? Ama duhet ta them se rrikan shume bukur dhe veshja eshte shume shik.
  P.S: Jave te mbare pra....:).....Deni

  ReplyDelete
 2. Une per vete i kam qejf keto ngjyrat e k...s hahahahhahahahaha
  Veshja shume e bukur, por do vecoja kepucet edhe canten :))))

  ReplyDelete
 3. Believe it or not kjo ngjyra k.... sic e quan ti te shkon shume:))
  Ajo shoqja jote paska te drejte .S

  ReplyDelete
 4. Pervec flokeve qe te tradhetojne paksa, cdo gje tjeter duket perfekte ne kete fillim jave per ty.
  Do vecoja sidomos formen e kepuceve dhe gjatesine e pantallonave. Duken si te jene fabrikuar per ty :)
  Te uroj nje jave te mbare, me sa me pak dallgezime!

  ReplyDelete
 5. 50 Shades of Grey :D Shaka! Më pëlqen që spikat i kuqi i buzëve dhe mënyra si ke lidhur rripin e palltos. Po sikur vathët t'i kishe vënë blu? Thjesht një ide,mendoj se do krijonin një thyerje të grisë. T'i gëzosh të gjitha dhe të uroj ditë me DIELL në vazhdim,në çdo aspekt.

  ReplyDelete
 6. E para keto ngjyrat qe ke veshur ti s'kane asnje lidhje me military. E dyta pantallonat nuk te tregojne mire sipas mendimit tim. E trata pallto eshte nje kryeveper

  ReplyDelete
  Replies
  1. E katerta faleminderit per komentin Ushtarak :)
   Estela

   Delete
  2. Veshje shume e pershtatshme per nje dite pune te zakonshme.

   ps: kte pallton fshihe mire se ka shume adhuruese,dhe ku i dihet :D

   Delete
 7. Nuk e di pse ti e quan kete ngjyre ashtu k.k. se eshte shum e bukur dhe ti me pelqen shume keshtu,mendoj se pantallonat te rine shume mire me pelqen e gjitha.

  ReplyDelete
 8. Pallto qenka shume e bukur:)

  http://joysinani.blogspot.gr/2013/03/blazer-shorts.html

  ReplyDelete
 9. Kpucet fantastiiikeeee krejt, mund ta di ku jane blere, apo sekret?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jo nuk eshte sekret. Mi ka blere shoqja ime e ngushte ne Milano Stradivarius per nje cmim qesharak:) Edhe mua me pelqejne shume si e kane prerjen perpara.

   Delete
 10. palltoja shuum e bukur, po shuuuuum fare :)) po pallton ku e ke blere estela? :)

  ReplyDelete
 11. wawwww sa te bukura kepucet,ku ti gjej une nje pale si keto?? :(

  ReplyDelete

Total Pageviews