Monday, March 11, 2013

Sailor

Duke enderruar per pranveren qe po vjen kombinimi i marinarit qendron perfekt.
Xhaketa blu me kopsa me spiranca eshte ideale per tu kombinuar me te bardhen dhe te kuqen.
Nuk e di sa nga ju do e mendonin kete opsion dhe per veshje zyre gjithsesi me besoni qe nuk mbeti ne tentative :)
Duke shpresuar ne kohen qe te hapet ju uroj nje jave te mbare!

8 comments:

 1. Best post ever!

  ReplyDelete
 2. Mua me pelqen shume ky kombinim, por edhe pantallonat blu me xhakete te kuqe sdo ishte keq :)))) shume shume bukur

  ReplyDelete
 3. I love this post
  xoxo

  ReplyDelete
 4. Kepucet dhe canta, vecanerisht klas

  ReplyDelete
 5. je nje nga njerezit qe vishet me bukur ne Tirane :)

  ReplyDelete
 6. Cfare buzekuqi perdor ? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ky i postit te mesiperm eshte blere ne nje parukeri nuk e mbaj mend marken.

   Delete

Total Pageviews