Saturday, March 16, 2013

Summer DAY in Sneakers

Mua me gjeti Dita e Veres me Pantallona skinny qe vetem skinny nuk duken ne mua ngjyre Burgundy me Atlete apo Sneakers.Duken veshja ideale per nje dite pushimi.
Dhe meqenese te gjithe e dime qe shiu ate dite ne Tirane nuk pushoi asnje sekonde mua m'u desh te dal per nje vizite rutine te dentisti ,i cili edhe pse kontrollet i bej shume shpesh ai cdo here gjen te pakten 2 mbushje wtf

Do me pelqente te sillja ne vemendjen tuaj debatin per Wedge Sneakers apo Atletja me take te fshehur te cilat kane marrosur boten pasi Isabel Marant dhe Marc Jacobs i sollen si risi.
Une u gjenda para dilemes nese duhet t'i blija nje pale qofte per te provuar ndjesine edhe pse shume outfit-s sidomos keto me skinny trousers apo leggings e kane si mandatory piece por ne momentin e fundit u terhoqa.
Sa nga ju i kane blere dhe si ndihen ne to,apo cfare mendoni kur i shikoni te te tjeret.
Une per vete mendoj se nuk do duroj dhe shume pa i blere.
Kalofshi bukur!



























7 comments:

 1. :) me vjen mire qe vesh bright colors dhe ne kohe me shi - rrezaton shume stil e dashur

  shum like ^^

  ReplyDelete
 2. Me pelqen si shnderrin e bardha dhe kombinimi me vishnjen mes shiut dhe trotuareve. Edhe pse personalisht nuk me ka bere ende per vete wedge sneakers, mendoj se do shkonin shume me veshjen tende sot. Nese ke vendosur t'i blesh, beje sa je ne kohe per t'i perdorur :)

  ReplyDelete
 3. Kam vendosur edhe une ti marr por thjesht nuk e di ne cfare ngjyre,ti Estel cfare do te zgjidhje? By the way very nice outfit, love the bag :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sonja une vetem te bardha i perceptoj atletet :) qe mund ti kombinoja me cdo gje ose gri.
   Une ketyre ja kam vene syrin pasi te permbush premtimin
   http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2127019

   Delete
  2. Yll fare qenkan,shpresoj te gjesh edhe numrin se thote nuk paska masa...mua per ters keshtu me ndodh gjithmone kur gjej ndonje gje te hajrit..sorry out of stock... :/

   Delete
  3. provo me keto jane akoma me te bukura :)

   http://www.riverisland.com/women/shoes--boots/high-tops/White-studded-velcro-strap-wedge-high-tops-627110

   Delete

Total Pageviews