Thursday, March 20, 2014

Doves

Mqse fundin tashme e keni pare ne disa poste dhe mendoj se deri diku ju eshte mbushur mendja qe Cycle Skirts jane investim pasi mund ti interpretosh si te doje qejfi,po po dhe me xhakete lekure e atlete por kjo do jete per nje here tjeter,mendova te flas per zogjte...
Sigurisht edhe zogjte si qente apo cdo kafshe tjeter bejne mire te qendrojne larg meje ose maksimumi ne veshje por jo nen pergjegjsine time.Jo nuk jam shtriuge dmth edhe shtrige jam por jam shtrige e sinqerte te pakten :)

Tani qe thoni ju vertet per sinqeritetin do flasim sot dhe per "zogun"
Jo nuk kam rreshqitur,kam pire nje RedBull gje qe nuk e bej kurre por kjo sme ben te droguar i think :)
Atehere mqse ekspertes ne fjale i pelqejne keshillat le te fillojme
ZOGU ??!!!si mundet te therrisni njera tjetren zogu you must be insane or what?
Mund te perdorni pseudonime lajkatare sa te doni por zogu...for Christ sake ,qe te jem e sinqerte edhe zemeeeer eshte very old fashion por zogu eshte e patolerueshme !
Behuni pak me kreative eshte thjesht nje shoqe qe sapo te ktheni kurrizin ndoshta ka numeruar dashnoret e te dashurit tuaj ose dashnoret tuaj skenari me i mire ndaj zogu nuk eshte nje ide e mire.
Nejse e moret mesazhin vajzat qe pelqejne zogjte e fluturat e bletet e cdo gje qe fluturon per ti mbajtur ne printe miresevini,vajzat qe zogun e kane ne balle OUT OF HERE PLS :)
PS Perjashtim ben vetem zogu i Tunes.p7 comments:

 1. Komplimenta! Edhe kete here dukesh yll.
  Keta zogjte jane gushekuqe apo dallendyshe? meqe e kane bishtin si gershere, lol. Keshtu qe nuk jane Doves ;)
  ReplyDelete
  Replies
  1. gushekuq anglisht nuk e kemi mesuar akoma keshtuqe sot u morem me zogat ne pergjithsi ;)

   Delete
 2. Shume zogj e zogesha per t'u mbajtur qiririn dhe per te kuptuar zanafillen (kuptimin), po fundja WHO CARES, e rendesishmja ne gjithe kete tufe zogjsh, je ti dhe mendoj se shkelqen sidomos me te kuqin e buzeve.
  Mua me pelqejne shume floket kur i ngre alla Ines de la fressange, po edhe keshtu si "zog" me pupla te ulura s'je keq.

  ReplyDelete
  Replies
  1. which part of out of here didnt you get?! just kidding :)

   Delete
 3. ahhaha looolllll cte them une, u shkriva se qeshuriiii. shume kombinim i bukur :) me plq shume.

  ReplyDelete
 4. Cdo gje fundja te zogu rrotullohet ne kete bote kshuqe e meritonte nje post :D Fotot shume bukur, edhe veshja normalisht skishte si te ndodhte ndryshe me tere keta zogj :D

  ReplyDelete

Total Pageviews