Wednesday, March 5, 2014

Cut Out Boots

Gjyzemcizme lekure Asos
Masa UK 6 apo EU 39
Cmimi 3.000ALL
Mund ti shikoni edhe ketu4 comments:

 1. Pershendetje ☺!
  Po shoh qe keto kepuce nuk jane shitur.
  Jane akoma ne dispozicion?
  ....edhe pse me vonese πŸ˜•

  ReplyDelete
  Replies
  1. Elisa jane ende dhe merr ne konsiderate masen uk 5 apo 38 per 39 jo 39 sic e kam shkruar

   Delete
 2. Ok! πŸ‘ Nr eshte fix.
  Doja te dija si mund te kontaktojme bashke?
  Klm 😊

  ReplyDelete

Total Pageviews