Saturday, March 22, 2014

Picnic

A e dini se gjerat me te bukura jane ato qe nuk blihen?
Ndaj nje kurore me luledele pak rreze dielli e nje batanije ne shesh bejne alternativen me pak te kushtueshme por njekohsisht dhe me me vlere ne nje fundjave me diell.


4 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Pershendetje,
  Jam e interesuar per vendin ku e keni blere fustanin dhe cfare brand eshte?
  Faleminderit

  ReplyDelete
  Replies
  1. http://www.asos.com//Asos/Asos-Massive-Sweat-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=3537051

   Delete

Total Pageviews