Monday, March 17, 2014

Summer Day

Ne kete date eshte e pamundur te mos mbijne lulet kudo,qofte dhe ne koke si Arbanes :)
Per te qene te sinqerte kurora do kthehet ne nje aksesor te domosdoshem per pranveren e veren.
Nese ka thene Dolcja ne sna mbetet vec te bindemi. E derisa te na vije kurora do ju sfidoja qe vete te ndertoni kuroren tuaj e pse jo dhe natyrale. E ne mungese te saj vishni printe me lule pse jo.
Une zgjodha nje fund me print lulesh te kombinuar me ngjyrat e tokes.

2 comments:

 1. Fundi qenka nje mrekulli. Lulet duken si te verteta. Pls me thuaj ku e ke blere.
  Me kete kombinim i merr 10 pike nga 10 te mundshmet!
  :)

  ReplyDelete
 2. Dukesh shume e embel ne keto foto. Ai buzekuqi lejla te ben te shkelqesh (kjo s'domethene qe ty te mungon shkelqimi :P)! Thumbs up!

  Posti im i ri - http://theromrom.com/?p=983

  ReplyDelete

Total Pageviews