Monday, March 3, 2014

Monday Mood

Nuk eshte ndjesia me e mire e mundshme e hena por pas nje fundjave e semure ne shtepi duhet te ngushellohesh dhe me te henen,ndaj me e pakta qe mund te beja per veten ishte te shkoja te parukieri.
Keshtu do vija ne pah dhe fijet qe kisha bere te enjten (po mesa duket isha me shume e semure nga trute  sa dhe fijet kisha mangut) dhe sic i thone nje fjale te urte mos bej plane, parukieri vendosi te mos vinte :(
E keshtu qe ju duhet te mjaftoheni me nje kacube te fryre e cila vjen me nje buzeqeshje shume te sinqerte me te kuqin e ri ngjyre mavi :)

Fundjave te bukur4 comments:

 1. Shpejt e shpejt marken e buzkuqit se qenka yll, si ajo qe e mban!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nuk e njoh kete marken me thene te drejten gjithesesi te falenderoj per njoftimin.

   Delete
 2. Buzekuqi shume i bukur dhe te shkoka shume fare. Ai parukieri edhe pse s'erdhi, s'paska bere ndonje dem te madh se ti dukesh shume bukur gjithsesi kshuqe mos u justifiko hic se ajo kacubja jote duket yll ne cdo forme e model ;)

  www.theromrom.com

  ReplyDelete

Total Pageviews