Thursday, March 13, 2014

Plimsolls

Si nje antifan i balerinave zgjedhja alternative e cdo lloj sheshke me tundon per ta pranuar.
Duke qene se duket e pamundur te jetosh maje takave vecse nese je Vicktoria me nje staf nga pas,atehere cdo mundesi per te zbritur nga olimpi duhet marre me sportivitet dhe duhet gjetur emocioni ne te.
Ndaj plimsolls duket se vijne ne momentin e duhur duke te lejuar sportivitetin qe kerkon pa patur ne kembe atleten standarte po as balerinen,duke mos patur lidhese jane tmerrsisht praktike por gjithashtu nje lloj terheqje dhe provokimi nga printet interesante.
Nje alternative te cilen burrat e shijojne prej kohesh dhe qe ne s'mund te rrinim pa u vjedhur si cdo gje tjeter fundja.
Mbeten nje artikull trendi i cili do na shoqeroje gjate kete pranvere vere.

Une zgjodha nje pale me portokalline fosforeshente e cila thyhet bukur nga kontrasti me te zezen dhe vendosa ta sjell me nje fund te ngushte te cilin e keni pare me se shumti ne veshje serioze.

Nuk e di por nese na duhet te veshim sheshka,nuk kemi asnje arsye per te mos e bere me stil :)

5 comments:

 1. iduaaa i duaaa edhe unaaaaa :) ahh un Estela eci me keto lloj ne cante sa dal nga puna ZAKKK TAAAKK heq takat e me vrap sheshkat. Iutfitiiii superrrrrrr. blogu yt me plq shume, je nje nga te vetmit blog fashion ne shqip qe lexoj me shume kenaqsi.

  vazhdooo keshtujaaa xoxo lulu.

  ReplyDelete
 2. Asos sneakers?? Shume te vecanta !

  ReplyDelete
 3. Asos sneakers?? Shume te vecanta !

  ReplyDelete

Total Pageviews