Wednesday, June 26, 2013

Natural Nude


E kuptoj fare mire qe pas postit te djeshem duhet te marr lejen :) e te mos postoj me por puna e do qe jeta vazhdon dhe une lejen e marr ne gusht :P

Tani kuptohet qe te mos me hanit me sy veshja e sotme duhet te ishte e thjeshte afer natyrales si ne ngjyra dhe ne stil,ndaj topuzi i lirshem i kapur lart grimi natyral por dhe fustani me ngjyre nude me prerje te gjere e xhepa sport ishin zgjedhja per sot.Mund te thoja qe zgjodha kepuce nude qe te shkonin me fustanin por do genjeja,i vesha meqe jane te reja dhe der ne dimer mu duk kohe e gjate pa u pershendetur me to.
Me shkelqimin e jakes se bardhe te zbukuruar persiper mendoj se duhej dhe shkelqimi i lustrafinit te kepuces apo dhe te cantes krem.

E kote te zgjatem me sepse te e ndjej qe mimika juaj eshte me e atij personit qe ka nostalgji per dike qe ka patur dikur.
Ndaj mblidhni mendjen IKU ai ... fustani i bardhe :)
3 comments:

 1. Ti e di sa shume na pelqen kjo ngjyre ne te dyjave:) Dukesh si nje vogelushe

  http://joysinani.blogspot.gr/2013/06/navy-style.html

  ReplyDelete
 2. Padyshim eshte ngjyra ime e preferuar dhe qe me shkon....ti gjithashtu dukesh shume rinore me kete fustan...:)

  ReplyDelete
 3. kam disa kohe qe nuk te kam ndjekur nga angazhimet e shumta, por tani qe po te shoh perseri ve re qe je bere shume e bukur. cka ndodhur me ty? je dobesuar? komplimente :)

  ReplyDelete

Total Pageviews