Friday, January 25, 2013

Bej si ESTELA

Me kenaqesi te madhe dua t'ju prezantoj me shkrimin tim per Madame MAPO me keshillat e veshjeve per Darkat e Fundvitit.Pak me vonese por meqenese revista eshte ende ne treg duhet te respektonim afatet e tyre.
Me pelqeu pafund ideja qe isha une personazhi qe ata kishin zgjedhur kete vit per keshillat duke cilesuar dhe njehere qe fundja mbeten keshillat e nje mikeshe e njeres prej nesh.
Edhe pse kisha deshire ta mbaja surprize,nuk me mbetet te them vecse qe nuk do jete bashkepunimi i fundit 

Ju pershendes dhe fundjave te mbare :)
5 comments:

 1. Edhe une te uroj shume suksese te metejshme :))))

  ReplyDelete
 2. Meqe ra fjala une e kam blere, e kam lexuar me kohe dhe me kane pelqyer shume si keshillat ashtu edhe menyra e te shkruarit:)) po mos te te njihja, do mendoja qe ishe gazetare e vertete :))

  ReplyDelete
 3. Estel BEJ, Estel BEJ, po me shume se te te ndjek,si ty po Bej, e revisten po e Blej!!!

  ReplyDelete
 4. Po të isha në vendin tënd do të hapja një biznes "Do it YourSTELf"!

  ReplyDelete
 5. Suksese dhe urimet e mia me te mira Estele!

  ReplyDelete

Total Pageviews