Saturday, January 12, 2013

Ich FUR dich, du FUR mich.

Ju mund te zgjidhni Winter white por mund te shkoni dhe per "Total Black Look" pse jo?!

Propozimi i rradhes padyshim eshte nder trendet me te spikatura kete dimer ne Pasarele ne Street Style apo Blogje te ndryshme.
Ai eshte Faux Fur apo Pelicja e rreme.Mund te jete e gjithe pelicja me pellush apo vetem detaje si ne rastin tim menget ,mund te jete nje jelek pellushi apo kepucet prej pellushi nje cante apo nje pjese e fundit mjafton qe ju te mos hezitoni te provoni ndjesine e eger dhe te bute njekohsisht te Faux Fur-it.

Ah dhe nje detaj tjeter cizmet -I hate them!!! I really do!!!

Dhe meqe nuk dua ti shikoj me verdalle neper shtepi po ju them qe sapo i kam blere dhe ne kete post eshte hera e pare qe i vesh ndaj po vendos t'ja dhuroj njeres prej jush.
Sic bejne dhe blogerat e huaj mjafton  te beni like faqen Sharminstyle Blog ne Facebook ketu dhe te lini nje koment ne postin e sotem ku te shkruani adresen tuaj te mailit  dhe fituesja do njoftohet ne 12 te nates me mail cila do jete.
Shorteu do jete i rastesishem,po ai klasiku me letra do postoj dhe videon  e perzgjedhjes per ju qe do e beje  dora e Leas :)

Ah me kryesorja jane nr EU 39 :)

Fundjave te kendshme.Nje falenderim shkon per te gjitha ju qe u bete pjese e lojes ne Sharminstyle dhe urimet i shkojne fitueses inacenko@gmail.com
Kot nuk thone Gli ultimi saranno i primi
Me poshte do gjeni dhe videon e Shorteut ne 00:00 sic premtuam:)
The winner FUR the Shoes video

23 comments:

 1. Une them me mire ti mbash per vete keto cizmet sepse bashke me to mendoj qe kjo eshte nder veshjet me me stil te tuat. Shkojne shume dhe me fustane te ngushte te pjesa e belit (megjithese kjo veshje eshte pak me rinore). Gjithsesi nese e ke te mbushuru mendjen I'm IN: anda_bufi@hotmail.com :P

  ReplyDelete
 2. Sie fur mich behet gje? ,-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Duhet te vendosesh adresen e mailit te lutem dhe like faqes :)

   Delete
 3. ^_^ :irini.nini@hotmail.com

  ReplyDelete
 4. egra.ibrahimi@gmail.com
  Shume bukur

  ReplyDelete
 5. I super like them!!!!! :)
  enida.basha@live.com

  ReplyDelete
 6. Ndermjet the SnowWhite & The Black Swan tek ty do te zgjidhja Black Orchid me apo pa e "FrUR" komplimentin!!!

  ReplyDelete
 7. shume e bukur veshja cizmet me pelqejne te shohim kush do i marri myshqeriedlirq@gmail.com kalofsh mire

  ReplyDelete
 8. Pseeee i urren? :) Te shkojne,dhe per me teper ky look eshte shume Urban :) Me pelqen (si gjithmone)

  ReplyDelete
 9. eden3_dance4life@hotmail.com :)
  they're very nice! :)

  ReplyDelete
 10. shume bukur posti, kjo lloj veshje mua me pelqen shume, eshte pak stil rrok gotik:)))) cizmet jane yll:'(((

  ReplyDelete
 11. E provova xhaketen tek Zara por eme shkonte fare, ndryshe nga ty :)
  matilda.mecaj@yahoo.com

  ReplyDelete
 12. I mean, sme shkonte*

  ReplyDelete
 13. Shume te bukura cizmet! They are really IN and beautiful:) alfida_gega@hotmail.com

  ReplyDelete
 14. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 15. hahahahahah...me pelqen shume kjo qe propozon hahahah...adreasen e email tim e gjen vete ti ...jam me mik (korrupsion :)))))

  ReplyDelete
 16. prape une e korruptuara..kete xhaketen do e falesh ????

  ReplyDelete
 17. Can I still be part of the game? :)
  katerina.bojaxhiu@gmail.com

  ReplyDelete
 18. Kepucet qenkan shume te bukura, duke njohur (pak a shume) stilin tend nga blogu, Estela, me ben cudi qe nuk te pelqejne! Gjithsesi, e-mail im: inacenko@gmail.com ... Me ne fund, giveaways edhe nga blogger-et shqiptare! :D

  ReplyDelete
 19. KETU NE LONDER KETO CISMET JANE SHUME NE MODE EDHE ME SKINNY TROUSERS GO WELL ,APO SA TE RREHATSHME JANE PER MUA.UNFORTUNATELY CANNOT BE PART OF THE SHORTLIST FOR THE GAME AS I AM UK 7 EU 40.I WIIL LIKE THE BLOG VIA FB.:)

  ReplyDelete
 20. Vertete cudi qe nuk te pelqejne. Keep on with your blogg ;)
  brunabaruti@gmail.com - megjithese spara kam fat ne kshu shortesh.

  ReplyDelete
 21. Yll ,yll si gjithmone...ne detaje..saodebrao@yahho.com

  ReplyDelete


 22. Also visіt my page site

  ReplyDelete

Total Pageviews