Wednesday, February 20, 2013

Oversize Sweater

Vete e konsideroj blerjen me te zgjuar dhe me te kendshme per sivjet ,eshte triko e leshit oversize poooor me gershetin e dukshem persiper.
Mendoj se eshte artikulli me i perdorur gjate ketij dimri nga te gjithe pasi te jep mundesi te besh shume kombinime me te. Nga me i thjeshti ai i postit te sotem me Skinny Pants apo Leggings deri tek fundet e shkurtra xhinset Boyfriend apo dhe fundet elegante me pala me gjatesine e gjyshes.
Kush e kish menduar qe ato trikot e leshit te urryera qe na visheshin mezor kur ishim femije te punuara me shtiza sot do ishin In te kerkuara e te deshiruara prej nesh.
Une sot per ti dhene nota me feminile veshjes nxorra skarpinat e reja pink qe me solli Alba serish ajo Alba
shoqja ime.
Dhe si per te kompletuar pamjen me nje model flokesh pak me sport vendosa te bej nje topuz balerine po kesaj radhe te rrotulluar qe ne fund te imitonte gershetin e trikos.
Sigurisht qe gjithe ato floke s'mund te ishin te miat ndaj shtesat ne keto raste ndihmojne.
Me thoni ju si ju duket Produkti final :)
12 comments:

 1. Kepucet me pelqejne shume, sidomos ngjyra:)


  http://joysinani.blogspot.gr/

  ReplyDelete
 2. Sa girly and cute....Deni

  ReplyDelete
 3. ejj me verte e ke ti ??? nuk e di po me skandal se kesaj radhe ste kam pare ndonje here ,floket pa lare skandal,tamam sikur ke ardhur nga babruja .Po ku shkon o goc se le nam e shef ndonjhere veten ne pasqyr ti apo mjaftohesh me keto qe te bejne qejfin ketu ne blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. ku bie babruja...

   Delete
  2. kerkoje ne google map ;)

   Delete
 4. je nje vajze mjaft e bukur dhe elegante ky model flokesh ti nxjer edhe me ne pa tiparet

  ReplyDelete
 5. The itеm is naturаl and mіnuѕ any ѕiԁe-effects anԁ clаіmed tο give ѵіsible fіnal results in below 4 weeks.  my ѕite; company website

  ReplyDelete
 6. E dashur Sharmin alternativa qe ti ke propozuar kete rradhe une e shoh si nje pasqyrim i nje realiteti Angli Viktoriane i koheve te hershme nese do te vinte ne ditet moderne te shekullit te 1000, ku teknologjia beri te hyjne rendomte ngjyra te tilla si magenta.
  Te bej komplimentat e mia se edhe me kete outfit je shume origjinale dhe e Sharmante!!!

  ReplyDelete
 7. When Ӏ orіginаlly commentеd I сliсked the
  "Notify me when new comments are added" checkbох and nοw
  each time a сomment іs аԁdeԁ Ι gеt ѕeverаl emaіlѕ with the same
  comment. Is there any way yοu can remoѵe me frοm that sегѵicе?
  Appreсiаte it!

  my blog post asbbook.com

  ReplyDelete
 8. Ne pergjithesi mire, po je ca si shume e shendoshe je per te bere modelen...!!!!!!!!

  ReplyDelete

Total Pageviews