Sunday, June 30, 2013

Implementation LIVE


Nese besoni qe keto 2 dite kam qene duke luajtur Candyn gaboheni,kuptohet jo totalisht pasi tu fol tu qesh kam arritur nivelin 51 por jo vetem aq.
Pas 20 muaj pune (te kuptohemi jo pune e imja se nuk jam as fytyra e duhur) gjithcka shkoi sic duhet te shkonte dhe ajo qe duhej bere ishte Festimi.
Cfare mund te zgjidhja per nje feste pune jo te madhe qe per me teper behej ne nje lokal te mirenjohur.
Situata behet dhe me e veshtire kur e para njerzit presin dicka speciale prej teje dhe e dyta  kur ti ske lene gje pa bere:)

Ok

Elektrik Blue Dress me Cut OFF ne bel (qe per disa revista mode ishte dhe trendi me i tmerrshem i 2012) me statement necklace ,high po very very high heels dhe nje stilim flokesh qe koleget e mi e quajne Briri po kush merr vesh e kupton qe nuk eshte bri por nje palosje e mendafshte e balukes apo nje retro style i persosur qe mund ta realizoni edhe vete.

Animal print Cluch me njollat e zebres thyejne blune e fustanit.
dhe sic thone te jashtmit

...and now the comments
2 comments:

  1. sa e mireeee me pelqen shume dukesh si e jashtme :p po qe te shkokan dhe floket e shkurtra se me kete modelin duket sikur i ke qethur anash dhe te shkokan shume ti besh ashtu :) spo te them 2 here se i ben ti pastaj hahah je si embelsire x x from UK (jeta)

    ReplyDelete

Total Pageviews