Monday, June 3, 2013

Galaxy Ballet


E vetmja veshje per te cilen do doja te isha 10 vjet me e re dhe 10 kile me pak eshte pikerisht veshja e fundjaves.

Por meqenese mendoj se te dyja 10 jane te paarritshme per momentin :D,por jo te pamundura hihihihi une mora guximin te marr nje 10 tjeter ate ne veshje.

Fundi me fryrje poshte (vijes se vendit te gjilperes ju e mbani mend leksionin e Chloes :) pervec variantit klasik vjen akoma me bukur nese kombinohet me bluza sport te ngrira me printe pak a shume kopjim i stilit te Balenciages :) me te cilin u prezantuam pak  ketu apo me Carrera Mirrored Sunglasses dhe me Wedge sneakers qe per here te pare ne blog i pame ketu   dhe elektrik blu qe e pame dhe ketu.

E dua nje 10 sot pikerisht per kete ,ndonjehere nuk duhet shume te vish ndryshe mjafton pak fantazi dhe guxim dhe ti ke komplet nje perjetim tjeter thuajse me te njejtat pieces qe me pare i ke menduar te nje tjeter natyre.

Une u ndjeva ne qender te vemendjes madje dhe shume seksi e snob njekohsisht.

Ishte pikerisht veshja e fundjaves me e preferuar pikerisht per shpengimin dhe shperfilljen e cdo gjeje qe ndodh perreth teje pasi ndoshta dhe e vetendjera ishte si ajo e nje adoleshteje moskokecarese.

Jo shume komode per Park Lojrash te ndjekesh femiun :) por shume e pershtatshme per te bere Shopping apo Snobin :) une ua keshilloj atyre qe jane komod me veten Go 4 IT :)


4 comments:

 1. Love you outfit honey...te shkon per shtat dhe kjo "ndryshe" ... kembet shume te bukura...personalisht love ato palat e fundit dhe ajo t-shirt... ske cte thuash ...ulu 10 :)

  ReplyDelete
 2. mmmmmm kjo veshja per fundjave e sidomos per qendra tregtare eshte sh praktike :))) e pelqen....

  ReplyDelete
 3. E dashura ime mos u ndaj ketij stili:)
  Dukesh si nje gjimnaziste qe ke dal per shopping me shoqet e klases
  per te mos thene qe ato dy oret e fundit e late oren e mesimit:p

  http://joysinani.blogspot.gr/

  ReplyDelete

Total Pageviews