Thursday, December 24, 2015

Back to 20's

Urimi im per keto Krishtlindje vjen me nje set profesional me nje look festiv 20's te cilin e zbuluat ne festen e fundvitit.
Falenderoj pafund miken dhe fotografen e vitit Soela Zani e cila ju e dini eshte artiste ne shpirt dhe une e kam shume xhan e cila me eshte gjendur prane ne cdo kaprico te blogut SharminStyle.
Falenderoj Make-up Artist Linda Guri per nje pune profesionale dhe qe ka perkthyer ne detaj cdo kerkese timen duke sjelle nje rikthim te persosur te viteve 20. Jam shume e lumtur qe njoha nje vajze kaq te talentuar.
Falenderoj familjen dhe miqte qe me ndihmojne qe ky blog te jete ende nje kend i vecante dhe i ngrohte per mua padyshim por dhe per gjithe ata qe e vizitojne.
Ju falenderoj pafund dhe ju qe shprehni simpatine dhe interesin tuaj duke mbeshtetur jetegjatesine e kesaj iniciative qe po mbush 4 vjet.
Falenderoj Zotin per gjithe te mirat qe na ka fal dhe i uroj lumturi qetesi e harmoni cdo familje shqiptare!
Gezuar Krishtlindjet dhe kalofshi sa me gezuar!

No comments:

Post a Comment

Total Pageviews