Wednesday, December 2, 2015

Autumn Love

E kam enderruar gjithmone nje fustan te bardhe, e kam enderruar me shume se kushdo tjeter dhe me gjate se kushdo. Nuk e dija si do ishte princi ne krah ama e dija shume mire si do isha une!
Se fundi kisha filluar te besoja se endrra ime ish aq e bukur sa me mjaftonte dhe te mbetej enderr. Por kurre nuk kisha menduar qe do realizoja nderkohe nje enderr akoma me te madhe akoma me me jete dhe rrezatuese nga ato endrrat qe s'ke as guximin ti enderrosh.
Jo me nje fustan te bardhe por me tre!
Vertet nuk u bera nusja qe enderroja por keto dy engjej me bene mamane qe nuk guxoja te enderroja. Falenderoj Zotin per gjithcka, sigurisht dhe babain e vajzave dashurine time me te madhe 😊
Te kemi ne zemer ti e di.
Falenderojme dhe fotografen dhe miken time +Soela Zani  e cila me ka bere nje dhurate te pacmuar.


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews