Sunday, December 6, 2015

VIVIA 5 years

Looku im per 5 vjetorin e Klinikes Vivia ishte i thjeshte maskulin dhe pak seksi. Nje jumpsuit i zi me nje xhakete dopiopet me nje dekolte te thelle dhe sytjena dantelle te cilat per fat nuk duken hahaha. Sheshka me maje lustrafin si dhe nje aksesor i pagabueshem si shalli i holle qe tani vjen ne formen e vareses.
Floke super te lepira dhe nje i kuq flake ja KAQ.
Nje veshje te cilen duhet tju rrefej qe e kam mbajtur nga mengjesi ne pune ne banke e deri ne darke te Fusion.2 comments:

  1. jumpsuiti cfare marke eshte Estela???

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jumpsuit dhe pallto nga Asos kepucet Zara dhe varesja nga Lindex

      Delete

Total Pageviews