Monday, December 14, 2015

Stocking Patent Boots

Brrrr po behet ftohte jashte !
Dhe ne keto raste duhet te mberthehesh mire apo jo.Pervec se te mberthehesh duket se dhe kembet kane kerkesat e tyre ne dimer.
Per mua cizmet s'kane qene kurre alternative derisa le te themi gjeta nje pretekst per ti blere.
Cizme me take te plote por tashme jo katrore por trapez dhe lustrafin duket se nuk jane vetem nje propozim i Zaras por dhe i Chloe ,Dior e Marc Jacobs Givenchy e Mcqueen.
Kilotat gri me nje triko leshi te trashe te trashe me cizmet lustrafin jane nje alternative sa e ngrohte aq edhe formale per nje te hene ne banke,por dhe me nota trendy per nje adhuruese te modes.No comments:

Post a Comment

Total Pageviews