Monday, December 28, 2015

Divina

Gjate nje prej fundjava ne kryeqytet u perurua dhe investimi mei ri ne Bllok,nje investim 4 katesh Bar Kafe Pasticeri "Divina" me 2 kate hotel.
Nje ndertese shume e bukur e gjitha e bardhe e arreduar me shume shije duke e kthyer ambjentin vertet ne nje parajse shijeje. Nder te paktat organizime qe ishte e pamundur ti rezistoje bufese dhe gjithe krijimtarise se shefave italiane e shqiptare.
Vajzat e familjes Neranxi mbajten nje fjalim gjithe emocion dhe tapeti i purpurt mirepriti shume personazhe te ftuar nder te cilet edhe mua :)
Looku i perzgjedhur per okazionin ishte nje fustan elegant A line i zi me bezhe me te hedhur ,me nje pelice te bardhe kraheve dhe me cante bezhe me te bardhe.Thyerja me nje linje te holle te bardhe u reflektua pak dhe ne kepuce.Pjesa me e pelqyer e ketij looku per mua ishin Hair dhe Makeup,nje krehje natyrale alla Kendall Jenner me baluken e crregullt dhe topuzin si nyje shume lart.makeup me buze natyrale por dhe pak te konturuara :)
Nuk e di mendimin tuaj, por une u ndjeva shume seksi dhe e bukur ne kete organizim aqsa me duhet te ikja heret mos merrja ne qafe njeri.
Just kidding :)

Photography is courtesy of @Geljant Kaleci

2 comments:

Total Pageviews