Thursday, December 10, 2015

Colleagues Dinner

Eshte bere e tradites tashme qe pervec festes se fundvitit asaj te madhes me tapet te kuq,urimet e Vitit qe na pret ti shkembejme edhe brenda Departamentit ne nje atmosfere festive por pak me intime dhe jo impenjative.
Dhe meqenese tradita perfshin dhe nje Selfie te printuar atehere pse mos te dalesh si pika e yllit ee perse?!
Nje kostum Knit me vija kanatjere dhe midi skirt duket nje zgjedhje easy e pershtatshme per darken me koleget por njekohesisht duke qene ne trend.
Asgje e tepruar pervec kileve dhe ushqimit.
Kohe te veshtira na presin ne prag festash ! :DNo comments:

Post a Comment

Total Pageviews