Friday, June 8, 2012

Friday Look

Casual is the key!

Nese flasim per look-un e te premtes ne Pune padyshim veshja duhet te jete me sport dhe si per te dhene mesazhin qe te pret fundjava e relaksi,e si per te thene qe je ne mbyllje te nje cikli e te duhet nje karikim baterish 2 ditor. 

Ndaj keshilla ime do ishte Blue Jeans ose Balloon Skirt me Balerina. Sa me lehte... Easy Outfit ta mbyllesh javen pa Pending issues.
E teprova tani eee me keto termat teknik.

Nejse thene ndryshe une per kete te premte zgjodha bluze pambuku 100 % me keto menget dramatike,Balloon Skirt me xhepa per komoditetin e te premtes Balerina me gura te marra nga sektori i Femijeve :)

Beni si beni deri ne 5...9 comments:

 1. ia ke fut cik kot me kete...

  ReplyDelete
  Replies
  1. eshte e premte lejohet me ja fut dhe kot :)

   Delete
 2. Me kete foton e fundit i ke shtuar nja 5 vite jete:-)
  Edhe ne e kemi nje eksperience me kete lloj fotoje, nuk e di sa jane tallur me ty, se ne fund na thane qe eshte thjesh nje video :-) dhe ne qe mundoheshim qe fotoja te na kapte kembet ne ajer
  Shume fun...

  ReplyDelete
 3. mua me pelqen shume....veshja dhe fryma e fotografise se fundit :)))))

  ReplyDelete
 4. Nese gezimi dhe spontaniteti do te quheshin kot, atehere le ti hapim deren vetem ketyre momenteve koti e do ta kemi jeten gjithe drite e optimizem!!! Mua me pelqen Sharmin veshja easy per 1 dite qe parshtron ardhjen e weekendit. Jo per gje po kot s'do te ishte futur dhe ne etiketat e punes Easy Friday Code of Wearing!!!

  ReplyDelete
 5. mua me pelqen shume sidomos fotografia e fundit:))))))

  ReplyDelete
 6. Yes, agree with you Photographer, the last one is indeed great :)

  ReplyDelete
 7. Dhe une qe kerkoja frymezim tek faqet e modes ne facebook. Une te mbaj mend qekur punoje ne televizion dhe me perlqente shume pamja jote (ashtu si lirshmeria ne prezantim) Tani qe je bere me dy goca te bukura me dukesh akoa me me shume stil dhe te hap blog-un tend sigurisht do te jete nje nder gjerat e para qe do bej sapo te nis punen.

  ReplyDelete

Total Pageviews