Friday, June 15, 2012

I don't MINT(D)

Pershendetje,Sugjerimi i radhes vjen nga Koleksioni Balenciaga Spring 2011 dhe eshte Metal Detail on Collars.
Dhe pse jo dhe kete Oxford shirt meqe cdo gje Oxford duket te jete ne mode...BAGs Shoes...everything :)

Kalofshi nje fundjave sa me te bukur :)
5 comments:

 1. Estela rrofsh per keshillat e vlefshme dhe fotot. Faleminderit edhe qe per hatrin e blog-ut duron ndonje koment apo veshtrim te zgjatur te kalimtareve. Vathet si gjithmoen shume nice. i blen ketu?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ilza keto jane dhurate e Ab-it :) qe ma ka bere para 5 vjetesh :) Se sic mund ta kesh vene re ato jane aksesori qe nuk harroj kurre.

   Delete
  2. pikerisht, keto kohe po perpiqem te te imitoj ne kete pike. per fat te keq vathet i nxjerr ne darke per ti vene dhe familjaret e mi i gjejne ne mengjes ne ndonje cep. ose perfundojne ne doren e femijeve te mi dhe atehere s'[kam me shans ti shoh.

   Delete
 2. Perfect outfit...edhe pse ky eshte sugjerimi yt per te premten une do isha veshur nga e hena ne te premte :) per natyren e veshjes te kuptohemi :)

  ReplyDelete
 3. Ne fakt detajet bejne diferencen....
  Shume interesant si detaj, ke nje mendje te ndritur vetem mos e tepro shume se nuk te ndjekim dot pastaj :-)
  Bukur pa fund!

  ReplyDelete

Total Pageviews