Tuesday, June 19, 2012

Love knows no AGE

Besojeni ose jo kjo mbetet e vertete!

Sot vendosa t'ju sjell nje zonje me shije te sofistikuar e cila ka vendosur te sfidoje kohen.
E ne kete rast bindem akoma me shume qe stili lind me njeriun.

6 comments:

 1. Shume flm per fjalet e bukura Estel :-)

  ReplyDelete
 2. shume bukur, ariela ka vertete stil dhe elegance :))))) komplimenta per fotot

  ReplyDelete
 3. postimi i me siperm eshte i imi (ai me emrin sokol, pasi ishte gmail i hapur e adrese te tij) :)))))))

  ReplyDelete
 4. ...por ka ngjyrë, erë dhe shije... dhe merr formën e enës ku e hedhim :-)

  ReplyDelete
 5. Pavaresisht komententet konfuze ajo cka dua te them per kete artikull, eshte se 2 rreshta mjaftojne per te percjelle mesazhin dhe 1 jete me stil s'eshte aspak e shkuar dem kur stili ndihet e perceptohet ne cdo qelize. Bravo Sharmin qe i krijone mundesine personave te shohin realitetin si eshte, por me bravo zonjes me stil!!!!

  p.s.
  promovoj edhe ate gocen mbrapa qe s'ka gucimin te percjell stil, po qe me stil del ne foto.

  ReplyDelete
 6. Pak me vones po komentoj ketu, por... Para sa ditesh kam njoftuar zonja Zana Cana... Stil, bukuri, nur... Stili vertet nuk njeh mosh...

  ReplyDelete

Total Pageviews