Wednesday, June 6, 2012

Mixed styles

Who said you CAN'T

Pyetjes se radhes nese mund te veshesh fustan zyre me sheshka qe rendom njerzit e bejne per Komoditet dhe jo per Mode une i jap pergjigjur PO.
Per te premten e shume institucioneve do ishte nje zgjidhje e vlefshme.
Madje nese arrini t'i mixoni sic duhet pa ja vrare syrin njeriu mund t'ju konsiderojne dhe "me stil" .

Sepse ne fund te fundit Kush e ka thene qe S'mundesh....

5 comments:

 1. Foto te vjetra apo lyerje flokesh, ndryshim te thonjte? Thonjte yll ♥.♥

  ReplyDelete
 2. shumeeeeee bukur, thonjte shume bukur, dhe stili fustan me kepuce te sheshta mua me pelqen shume.....nice:)))

  ReplyDelete
 3. Per tu admiruar thjeshtesia e diteve te perditshme qe s'bien aspak ne banalitet kur godet ne shenje me detajet! Personalisht mendoj se nuk duhet shume per te qene e thjeshte dhe ne harmoni! Bravo Sharmin, thumbs UP!

  ReplyDelete
 4. Wow, perfection at its best!!

  ReplyDelete

Total Pageviews