Thursday, April 25, 2013

Grey like Vicky

Nuk ka asgje per te thene per kete fustan,pervecse ish nje kohe qe une isha super e fiksuar pas cdo prerje pencil me xhepa.Sigurisht nen ndikimin e Victorias (po Beckham)  asokohe pata qepur disa gjera njeheresh te cilat nuk duhet te ishin detyrimisht copy-paste por duhet te kishin dhe sadopak input nga une.
Ndaj ky eshte nje prej tyre ndaj nese e pelqeni shume shpejt do ta gjeni ne Shop My Closet :)
Por per kete duhet te prisni deri te shtunen.E di qe per shumicen e mamave ne fundjave fillon puna,por ju lutem me mirekuptoni pasi e kam te pamundur ditet e tjera te punoj per kete :)

P.S Nuk duhet te kisha vene buzen ne gaz :( se Vicky s'di te qeshe :)
5 comments:

 1. ky fustani eshte sold te une mos e vej fare ne shop my closet , sa te duash verja cmimin :)

  ReplyDelete
 2. Une mendoj qe kete fustanin nuk duhet ta shesesh. Me pelqen shume modeli (personalisht mendoj qe cdo gje pencil duhet te behet me xhepa sepse nje vend per te vene duart kur ndihesh ngushte ne veshje eshte "must" :P) dhe nuk do e imagjinoja dot qe eshte i qepur sepse me aq sa marr vesh une me duket pune cilesore. Ngjyra te shkon, soooo mendoje edhe njehere :)

  ReplyDelete
 3. Realisht eshte i qepur shume mire, duke pare detajet e tegelave, sepse shumicen e rasteve lene shume per te deshiruar. You look so classy. Qesh moj cupe se shkelqen e tera lere Vick-in...:D

  ReplyDelete
 4. Estel ti ke shume te drejte kur thekson qe java e mamave fillon te shtunave, por duhet theksuar qe edhe shoppingu i te shtunave s'ka te krahasuara me dite te tjera te javes!! Keshtu qe mezi po presim shopping your closet!!!

  ReplyDelete
 5. Me pelqen shume ky look, shume i sofistikuar :)

  ReplyDelete

Total Pageviews