Thursday, April 18, 2013

Matchy Sunglasses

E dini cila eshte menyra me e mire per te mirepritur Pranveren ?

TE vishni ngjyra te hapura dhe lule ??!!! JO no way :)

Mbani ngjyrat e dimrit dhe shtoni aksesoret e veres syze apo kapele dhe dielli i pare i pranveres do ju shijoje aq shume sa vertet do e perjetoni kendshem nderrimin e stineve.

Kombinimi i sotem eshte nje fustan me Patterns qe jane absolutisht motivi im i preferuar nje fustan i thjeshte qe nuk tregon format OK vetem nga para nuk i tregon pasi nga pas eshte komplet nje histori tjeter  :),prerje sport me design chic.
Pjesa e pasme prej pambuku eshte sa e rehatshme aq dhe terheqese ndaj meqenese fustani ish vete i ngarkuar me motive,xhepa prerje tshirt ngjyre e forte  vendosa ta mbaj sa me thjesht me skarpina  dhe cante burgundy .

Por ajo qe kompleton veshjen s'jane aspak sa permenda me siper,por jane syzet stili i tyre prej udhetari sa i fresket aq dhe projektues per nje vere te mbushur plot,por dhe kombinimi ne ngjyra te ftofta si ato te fustanit e bejne aksesorin me te bukur ne veshje.

Edhe aksesori Kapele nuk eshte i parakohshem ne kete periudhe ndaj nese i keni mos hezitoni t'i perdorni :)
Silleni pranveren fillimisht me  aksesoret e saj.7 comments:

 1. Kombinimi yll duke perfshire dhe syzet.
  Nese ke kohe hidhi nje sy dhe blogut se te kam permundur pak :)

  ReplyDelete
 2. yll ,yll, e kujdesshme ne cdo detaj me pelqen shume outfiti i sotshem x x ..Jeta

  ReplyDelete
 3. veshja super, kombinimet perfekte :)))))

  ReplyDelete
 4. A do jet ne shitje caketa veshja yll

  ReplyDelete
 5. Kombinim i persosur Stela. Me kete veshje dukesh vertete shume bukur dhe elegante si gjithmone; Me pak fjale e mrekullueshme :-)

  ReplyDelete
 6. Nje nder veshjet me te bukura....cdo detaj eshte perpfekt dhe kjo ngjyre te shkon shume....:)

  ReplyDelete

Total Pageviews