Friday, November 11, 2016

Sparkling Tights

Eventi i L'Occitane ishte i thjeshte i ngrohte dhe i shpejte. Kompania prezantoi linjen me te re Divine dhe na dha mundesi dhe ne te informohemi e te provojme produktet e linjes.
Outfiti im ishte sa i kendshem aq dhe "gallate". Duke qene se eventi ishte fill pas pune une duhet te mendoja per nje outfit qe ta mbaja qe ne mengjes. Dhe mes sakrifices per te sjelle cdo here dicka te re vendosa te provoj getat me xixa te cilat ne shtepi mu duken festive dhe glam. Menjehere sapo shkela banken u pendova xixat qe ne pike te mengjesit nuk ishin edhe aq ide e mire. Por meqenese vetem ndonje "budalla"merr guximin te thote c'jane keto geta une nuk e dhashe veten dhe i mbajta me nder e krenari deri ne oren e eventit. Ore ne te cilen mund te them me plot goje shkelqeva :)
Photography is courtesy of Martin QafzeziNo comments:

Post a Comment

Total Pageviews