Friday, November 4, 2016

The Perfect Knit

Ne ka dicka e cila me entuziazmon ne prag te dimrit dhe qe mi ben pupilat ne forme zemre jane pikerisht ato fustanet e trikotuar. Dhe kur vijne me gjatesine nen gju dhe prerje qe nuk i tregon format duket se kenaqesia ime nuk njeh permbajtje. Vjen ne kete postim fustani i trikotuar i zi me gjysemgolf i kombinuar me shapka te zeza dhe xhakete lekure.Te gjitha te zeza syzet e canta gjithashtu madje kesaj rradhe shkuam dhe per nje sfond te zi.
Po ju jeni ngopur me fustanet e trikotuar apo i dashuroni ende po aq sa dhe une?!


No comments:

Post a Comment

Total Pageviews