Thursday, November 3, 2016

Striped Jumpsuit

Dashuria per vijat shkrihet aq bukur ne kete jumpsuit nga Mango i cili vjen me print pizhame dhe me menge te varura fiks sic me pelqejne mua. Loja me dekoltene te lejon qe ta kthesh edhe nje jumpsuit serioz ne sexy dhe argetues nese le te themi di ta jetosh mire. Per syte e vemendshem canta jeshile nuk eshte fare rastesi pasi lidhet aq ne harmoni me vijat e jumpsuitit dhe jo me kot nuk vjen e kombinuar me kepucen,ne kete rast do ishte fatale dhe e pafalshme.
Kesaj rradhe veshjen e kompleton padyshim dhe vendi i cili eshte le te themi hoteli me i ri ne qender te Tiranes qe jo te gjithe e pelqejme aq shume por qe te gjithe heret a vone do e fotografojme.Dhe une  pata fatin qe setin e rradhes ta kisha me fotgrafen Soela Zani e cila e solli keshtu...
No comments:

Post a Comment

Total Pageviews