Thursday, October 10, 2013

Cycle Skirt

Une e di ekzaktesisht cfare duhet fill pas bandes pariziene...
Rradhen e kane ... kukullat ruse.

E nese flasim per to menjehere na vjen ne mendje fundi i gjere nen gju.Kete dimer pergatituni te keni shume te tille pasi vertet do jete objekti qe do perdorni me shpesh dhe alternativat do jene shuuume te ndryshme.

Po e fillojme me nje kombinim  elegant por dhe me pak nota sportiviteti pak a shume sic e identifikon stilin miks te ruseve ne fjale (Mira Ulyana Elena) si dhe me pikat klasike vjen kombinimi i kemishes xhins me fundin e bardhe me xhepa.
E ne fund ajo qe i duhej veshjes ishin  skarpinat me vrima te hapura te cilat  lidhin perfekt topat e kemishes me elegancen e fundit.

E nese po mendoni po kesaj mos i duket vetja gje si ruse???!!! po ju kujtoj qe une jam me e gjate se njera prej tyre at least hihihihi.Just kidding :)5 comments:

 1. Syzet e tua me moren ne qafe :P :-D Love them. Dukesh shume mire. Loving the denim & white mix!!

  ReplyDelete
 2. Shume bukur, edhe foto shume bukur :))))

  ReplyDelete
 3. Me pelqen po i can never pull off this kind of a skirt

  ReplyDelete
 4. you are one of them! The Russian Fashion Pack!
  LOL

  Ku e ke blere fundin Estel?

  ReplyDelete

Total Pageviews