Monday, October 28, 2013

It's all about Leather

Ndoshta me shume mundesi po prisni postin e tapetit te kuq por beni durim deri neser pasi me shume se fotot dua t'ju percjell ndjesite :)
Nderkohe sot nuk do ishte keq te flisnin per Lekuren.Kete vit me shume se kurre lekura vjen dominuese ne detaje menge xhaketash apo palltosh ne funde pulovra apo pantallona ne varese por dhe ne aksesore si syzet nese vjen si detaj mendoj qe ka dhe efektin me te forte.
Raporti me lekuren ne veshje nuk eshte i mire per te gjithe pastaj dhe vete lekura ka karakteristikat e saj si material qe kerkon territorin e saj ndaj nuk e di sa vlen per ju por une e kam perfshire ne menu :)

2 comments:

  1. Xhaketa yll por do me pelqente qe kepucet te ishin ne nje tonalitet pak me erret.

    ReplyDelete

Total Pageviews