Thursday, October 24, 2013

The Concert

Vetem sepse jemi mama me karroca kjo nuk do te  thote se na pengon njeri ti shtyjme ato drejt nje Koncerti qe organizohej ne Pedonale.
Aq me teper  nese i ftuar eshte Flor Mumajesi qe per cudine tone ky Noisy dhe Stresi ah po dhe Adriani me Tunen i pelqejne cupave tona aq shume sa shume kenge te tyre tentojne ti kendojne.

Ath resumeja e fundjaves Telefonata Cfare do veshim? Sweaaaters, po pulovraaa praaaa me Tiger :) cfare tjeter ,te treja me sheshka sigurisht sepse jemi me karroca dhe Skinny Grey Jeans per familjen tone no make up sepse ne te kundert do dukemi te llangosura eshte vec nje koncert ne rruge.
Per cudine tone populli u soll shume mire nje turme e qete qe askush nuk te bezdiste apo te kishte sjellje qe te vene ne siklet as ulerima as cirrje ne u larguam  me pershtypjet me te mira.

Duar lart aparate qe shkrepeshin tek tuk muzike e mire, uroj vertet te organizohen me shpesh.
Fotot jane shkrepur nga e talentuara motra ime qe cuditet pse i bertasim se ajo ne fakt i ben shume miiiire,e nese po pyesni kush eshte motra ...ja pra ajo budallacka ne fund ") ajo eshte.

5 comments:

 1. Prsh Estela, te komplimentoj per veshjen dhe per stilin qe ke. Arsyeja qe po te shkruaj eshte sepse ti ben shpesh blerje online . besoj se ke blere dhe tek ASOS apo jo? Kam bere nje porosi qe para nje jave dhe duhej te me vinte para dy diteve. Jam interesuar ne poste dhe me thane qe asos duhet te me coje nje kod me emrin e shtetit dhe ca numra. Puna eshte se i vetmi email qe me ka cuar eshte nje poster i cili tregon se porosia eshte nisur(email ky para 5 ditesh; porosia duhet te arrinte dite me pare) me kodin e blerjes po jo kodin e shtetit ose nr te tjera. Ka ndonje problem? Shpresoj te marr pergjigje dhe te me ndihmosh sps kam nje event dhe me duhet patjeter ajo veshje. Duhet te pres sa te me lajmerojne ata? PS. Je super stylish. Rrofsh ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Prsh mesa kuptoj ke bere nje blerje me Express Delivery dhe ke paguar 10 paund Shipping? Nese nuk e ke me Express Delivery vonon mbi 2 jave.
   Nese per cdo arsye me Express ata nuk ta sjellin brenda 2-3 ditesh pune mund tua kthesh mbrapsht dhe te rimbursojne gjithe shumen me gjithe shipping.

   Une do te keshilloja ti shkruaje Customer Service dhe ti jepje Ordering Number te te jepnin Tracking Number.Nuk e di nese te ndihmova me kaq.

   Delete
  2. Sh flm. Jo faktikisht blerjen e kam bere standart delivery. Pra skam paguar asgje. Me fal perseri , per ``injorancen`` nga kjo fushe por mund te me japesh nje ndihme si ti shkruaj customer service? Dhe tracking number do me hyje ne pune dhe pse sma kane cuar emailin me barcodin? Faleminderit gjithsesi e dashur dhe me fal per gjithe kte sqarimin e gjate qe te bera te shkruaje :P Klm.

   Delete
  3. Jo nese ke zgjedhur standart delivery vonon mbi 2 jave nuk ka tracking number por e sigurte qe te vjen. Nese nuk te vjwn per 2 jave shkruaju. Ne fund te faqes duhet ta lesh customer office ose help

   Delete
 2. Estela
  Te komplimentoj per bukurine dhe thjeshtesine qe percjell permes fotove dhe postimeve te tua :)
  Ema
  http://ourloveinbloom.blogspot.com/

  ReplyDelete

Total Pageviews