Wednesday, October 2, 2013

Leather Biker Jacket


Nese nuk do ish per Miley-n une kurre s'do kisha blere nje xhakete motorri,dhe per kete me vjen shume keq e me duhet ta pranoj.
Edhe pse nje fan e zbehte e motorreve mua look-u i tyre s'me ka terhequr ndonjehere.Nderkohe qe per xhaketen eshte komplet nje tjeter histori.Mendoj se tashme eshte kthyer ne nje masterpiece qe gjen perdorim per kedo dhe pershtatet mjaft mire dhe me stilet e tjera ndaj nese doni te mos mbetet ende nje look i pakonsumuar hidhini nje sy postit te sotem.
Une jap voten PRO
c0

2 comments:

  1. I have to approve your outfit just for the simple fact that it doesn't have anything to do with Miley, @ least on my eyes I can't recall her!!!
    But there is smth missing in this outfit and you know perfectly what it is!!! You could find the hint on the last picture!!

    ReplyDelete
  2. pervecse veshja mu duk e persosur ne cdo detaj ku me shume me pelqeu perzgjedhja e materialeve te veshjeve, mbi te gjitha me pelqeu zgjedhja e vendodhjes ku cdo detaj shkonte gjithashtu edhe me gjithe look-un!

    ReplyDelete

Total Pageviews