Friday, October 25, 2013

Grupi Pike Presja

Ne fakt kam arsye madhore per te vene kete titull ne Shqip.Meqe erdhi fundjava une po postoj si alternative nga fundjava e kaluar nje dreke ne Durres.Per shumicen kjo eshte dicka mese e zakonshme por per te kaluar mire ndonjehere mjafton shoqeria e mire dhe nje gote vere e mire pavaresisht ku zgjedh ta kalosh.
Dhe gjithcka filloi me haviarin ,te mblidhej grupi meqe erdhi nga Rusia e Mires :)
Per me shume fotot flasin vete nderkohe zgjedhja ime ishte nje Biker Dress me Lace me Platform Sneakers.
Doja dicka komode por dhe dicka qe nuk ishte as per pune e as per festa :)
Nje alternative e ruajtur posacerisht per dicka ndryshe.1 comment:

  1. paske shetitur pjesen me te bukur te durresit Estel. edhe Fly perfshire.lum si ti :))

    ReplyDelete

Total Pageviews