Monday, October 14, 2013

Inner Beauty

Nuk mendoj se ka vend per shume fjale sa here miken time Soela e kap frymezimi.Mendoj se ajo qe e ben ate nje artiste te vertete eshte aftesia per te pare pertej pamjes se jashtme dhe te mbertheje me ate arme te ftohte qe mban para syve cdo ndjesi  te padukshme dhe cdo drite te brendshme qe as vete subjekti nuk eshte  i vetedijshem.
Seti u realizua ne 10 min pa asnje pergatitje paraprake.Meriton nje Bravo apo jo.

Jave te mbare!
7 comments:

 1. Wowwww!!! Foto super yll. Floket dhe tualeti perfekte, gjithcka perfekte! Komplimenta!!!

  www.theromrom.com

  ReplyDelete
 2. words can not describe ur beauty and yes i agree Soela is beyond an artist but her job with u is so easy i bet ...Love everything u do xox

  ReplyDelete
 3. Me le pa fjale,ska si te ndodhe ndryshe kur gjerat behen me shpirt dhe burojne nga zemra...te lumshin duart Soela ...Estela shkelqen...Love you

  ReplyDelete
 4. Meqe ishim shume migjeniane dje, ia vlen te te them "Bukuri qe vret", ne kuptimin e mire te saj. Te shkon shume ngjyra e cokollates, modeli i flokeve e cdo gje. Fotot jane te mrekullueshme. Shume bukur!

  ReplyDelete
 5. loveeee itttttt, fantastikeee. !!!!!!!!! urrime per lookun e rii sh sh i bukur.

  Estel je nr 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!

  ReplyDelete

Total Pageviews