Wednesday, October 23, 2013

Emma 5

Ne kemi folur se si duhet te vishemi ne nje ditelindje femijesh,por nje 5-vjetor ka te tjera rregulla aq me teper kur organizohet me miq e familjare ne nje ambjent ku nuk ka lodra femijesh.
Atehere ky quhet "event" just kidding dhe ti ke mundesi te shprehesh gjithe talentin,OK jo te gjithe unless nuk je mama e femijes qe ka ditelindjen:D

Nje veshje komode por dhe femerore qe te jape mesazhin qe vetem sepse duhet te kombinoje dhe 2 cerra kjo seshte arsye te mos kesh nje look te denje qe te shfaqe impenjimin tend.
Taka ???!!! por dhe sheshka ne cante.
Nje ngjyre qe therret nje motiv ndryshe apo dhe nje prerje mjafton te sfidosh kedo ne feste pervec mames te kuptohemi nese do te marresh ftese dhe per 10 vjetor :)

Ah nje keshille cfare sduhet ti mungoje nje 5 vjetori nje film i shkurter me udhetimin e femijes ishte per mua momenti me i prekshem dhe me i mrekullueshem i festes.

Emma bukuroshe te behesh 100 vjec moj "cocja ime qe me ftonte per makalona"Qofsh e lumtur perjete.No comments:

Post a Comment

Total Pageviews