Saturday, October 19, 2013

Peg Trousers


Ok tashme me shaka apo prej verteti  une e di qe ne te pandergjeshmen tuaj te pakten njehere kush me ndjek ka menduar qe modeli im i flokeve vertet modern shik klasik avangard quajeni c'te doni e ndan fija e floket po nje fije e vogel dhe e shkurter me modele qe kemi pare te 'Rrethit te Kujteses' 'Aushvicit' 'Ushtarit te liruar'  ndonje Spitali te vecante apo ndonje personazhi te rrembyer nga ufot.

Ndaj duke qendruar ne kete territor veshja e sotme mendoj do jua perforcoje idene pasi pantallonat me vija, te gjera lart dhe te ngushta e te perthyera poshte realisht revokojne pizhamat e spitalit te cilat me koken time simpatike ju e kuptoni fare mire kujt i perngjas.

Por une vazhdoj ta dua koken time dhe pizhamat e mia :) 

3 comments:

  1. loved the outfits of all of the ladies there including the dog too :P that pink harness was so fashionable :)

    ReplyDelete
  2. Je nje spektakel i vertet Estel...

    ReplyDelete

Total Pageviews