Friday, October 18, 2013

Sweat Dress

Kam blere aq shume pulovra kete vit, pumbuku leshi lekure kadifeje sa uroj qe ky dimer te zgjase aq shume sa te me dale koha t'i vesh te gjitha.
Por pervec pulovrave me ka zene belaja dhe me cdo dress qe ka nga nje parashtese si rasti i sotem Sweat Dress :) apo Fustani Pulover.

Pervec rehatise qe te ofron mbetet dhe nje artikull aspak i konsumuar te cilin mund ta veshesh fare mire me atlete dhe serish te terheqesh vemendjen.
Une e pelqej shume dhe jua sugjeroj si nje alternative shume te vecante.
1 comment:

  1. Zgjedhje interesante. Mbi te gjitha me mbushen me hare keto fashionistet e vogla, njera me e mire se tjetra...:)

    ReplyDelete

Total Pageviews