Tuesday, October 8, 2013

Supersized Leo Colored Prints

Mesa duket te punosh me kompjuterin tim eshte pak a shume si te ziesh groshet,i ve fotot sot te upload-ohen dhe e shikon qe te nesermen jane ngarkuar.
Por gjithsesi kjo nuk eshte arsye te mos vazhdosh me postimin e rradhes.

Lind pyetja cfare mund te jete me mire se Leo prints,meqenese sado qe tentojme t'i evitojme dhe ti konsiderojme si nje print qe s'duhet tepruar me te ,i gjejme ende ne cdo koleksion  dhe ne cdo fashion show apo party.Pergjigja eshte Supersized Leo Colored Prints.
Pra ka dhe me mire printet e zmadhuara me ngjyra te leopardit :),pasi Kenzo solli koleksionin e tij SS13 nuk vonuan qe dhe markat popullore te sjellin versionin e tyre,ndaj gjykoni vete nese do guxonit si Kenzo apo ju mjafton ta shikoni nga larg kete print.
Une e provova dhe pasi e egersova dhe pak me xhaketen e lekures dhe sandalet gjysem cizme mendoj se rezultati nuk ishte keq :)


5 comments:

 1. Vete nuk do e vishja, po ty te shkon shume fustani. E gjithe veshja duket shume bukur! Love sandalet ;)

  www.theromrom.com

  ReplyDelete
 2. Cdo veshje eshte thjesht veshje derisa futen ne trupin tend dhe marrin jete...

  ReplyDelete
 3. big likeeeeeeee me plq shume ky post

  ReplyDelete
 4. super outfit. sandalet me pelqejne shume fare

  ReplyDelete

Total Pageviews