Thursday, May 9, 2013

Black & White

Soooo ... jam akoma une kokekarrota dhe per pak kohe :)

Dhe si per te hequr vemendjen te kokekarrota sot vendosa te kem nje look te kuruar bardhe e zi mjaft klasik por njekohsisht me dozen e klasit te mjaftueshme per nje dite normale pune.
Si shume te tjera mendoj se e Enjtja eshte dhe dita e krehjes ashtu sic duhet te jete dhe e Hena per te cilen une kam rezervat e mia por qe e kemi lene si histori te kaluar kete.
Nderkohe ndodh qe look-u gjithnje ka sekretet e veta dhe sot toni erdhi vetem si pasoje e mbulimit te gervishtjes qe Termeti im me beri dje ne darke e cila ende s'eshte sheruar.
Fustani i cili mendoj se eshte fustani i zi klasik me gjithcka qe i duhet nje fustani klasik ,jaka e bardhe me detajet e saj e ben vertet te vecante pastaj me kepucet nude mendoj se jane zgjedhja me e volitshme per te rene ne sy bukur :)
Madje mendoj se suksesi me i madh i femres eshte te arrije te beje xheloz partnerin cdo dite dhe kjo veshje e arriti pa asnje mundim edhe pse me koken karrote :)

Nuk po zgjatem me per sot pasi kokekarrota do takoje mbesen Vivien
Kalofshi bukur dhe ju


4 comments:

 1. wow :) Kushedi sa koka ka kthyer kjo kokekarrota :P

  ReplyDelete
 2. Ky fustan eshte klassssssssssss, jam sigurte qe njerezia po pret kur ta nxjerresh per shitje :)))))

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. o sa me pelqekerka. vetullat(..insistoj me kete muhabet se jam nje e fiksuar mbas kujdesit dhe produkteve per to) keshtu te "rrine" shume me bukuuuuur,dukesh nje kokekarrote natyrale. ky fustani me kujtokerka perpareset e zeza te shkolles dhe eshte fiks per trupin dhe stilin tend.

  ReplyDelete

Total Pageviews